Mededeling

Let op: poliklinieken zijn tot en met 30 september op werkdagen telefonisch bereikbaar van 08.15 tot 12.00 uur. Klik hier voor meer informatie.

Tijdens de sedatie

In de voorbereidingsruimte en de onderzoeksruimte sluiten we u aan op de bewakingsapparatuur.

  • In de voorbereidingsruimte komt u op een bed te liggen. Hier plaatsen we plakkers op de huid (elektroden), waarmee wij uw hartslag bewaken. Om uw arm krijgt u een bloeddrukband. Wij meten uw bloeddruk en u krijgt een infuus in uw hand of arm.
  • In de onderzoeksruimte sluiten we u aan op de bewakingsapparatuur, waarmee wij uw hartslag en bloeddruk in de gaten houden. Op een van uw vingers krijgt u een knijpertje voor de controle van het zuurstofgehalte van uw bloed.
  • Ten slotte krijgt u voorin in één van de neusgaten een slangetje waardoor u extra zuurstof krijgt. In het andere neusgat krijgt u een dopje waarmee wij uw ademhaling bewaken.

Nadat u bent aangesloten op de bewakingsapparatuur, start de sedatieprocedure. We houden u tijdens de hele procedure goed in de gaten.

Naar boven